Urząd Miasta Rzeszowa

Odkryj Podkarpackie

PODKARPACKIE na PRZ

Tamten Rzeszów, który pamiętasz...

W II otwartym konkursie ofert na realizację zadań wspierania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2022 r. nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację na realizację wystawy fotografii plenerowej pt. "Rzeszów 80. 90. - Tamten Rzeszów, który pamiętasz..."
Wystawę można zobaczyć przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. 3 Maja w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszamy!
Wystawa dofinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

Projekt matematyczny

Niezmiernie miło nam poinformować, że MOC MATEMATYKI poznacie na tegorocznym Pikniku Odkrywców dzięki Fundacji mBank Polska.

MatWorksy

Realizujemy kolejny matematyczny projekt. Otrzymaliśmy dofinansowanie z Fundacji mBank Polska na realizację MATWorksów ( MAT Warsztaty). Więcej o projekcie już niebawem...

Licz na 10 - edukacyjny projekt matematyczny

Miło nam poinformować, że dzięki Fundacji MBanku realizujemy kolejny, matematyczny projekt. "Licz na 10!" - to cykl 10. interaktywnych eksperymentów z matematyki dostępnych na stronie naszego stowarzyszenia w dziale "Wirtualne Laboratorium". Pliki będą mogły być bezpłatnie wykorzystywane do e-learningu przez nauczycieli i uczniów dla zilustrowania omawianych podczas lekcji matematyki zagadnień. Interaktywne doświadczenia będą mogły być też uruchamiane na interaktywnych tablicach lub w aplikacji urządzeń mobilnych.

 

Politechniczny Dom Kultury i Nauki

MAMY TO! Dzielimy się fantastyczną wiadomością! Uzyskaliśmy dotację z programu "Kultura w sieci" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację projektu "Politechniczny Dom Kultury i Nauki". Szczegóły wkrótce.

 

 

Znajdź nas na:

 

Partnerzy misji

Politechnika Rzeszowska

Politechnika Dziecięca PRz

Radiolatorium

Polimedia

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie